Przebarwienia na skórze po peelingu TCA

Witam, w czwartek tydzień temu miałam wykonywany peeling TCA, podobno bardzo silny. Cosmo peel albo coś w tym stylu. Standardowo skóra była bardzo mocno brązowa, natomiast już w sobotę w okolicach brody i bruzd wargowo-nosowych skóra zaczęła pękać i trochę jej pomogłam zejść :/ I teraz widzę w tych właśnie miejscach, że skóra zrobiła się szaro-beżowa i okrutnie się boję, że te przebarwienia już zostaną na zawsze. Proszę o radę, co mogę zrobić, żeby tego uniknąć?

Witam serdecznie!

Cosmo peel jest peelingiem średniogłębokim, opisywane przez Panią zmiany są naturalne po takim typie zabiegów. Zapewne dostała Pani również zestaw kremów które mogą być stosowane. Natomiast nie wolno samemu ściągać złuszczającego się naskórka. Bez obejrzenia zmian trudno mi powiedzieć jaki jest stan skóry, z tego powodu warto ponownie skonsultować się z lekarzem wykonujących zabieg, który po obejrzeniu zmian określi czy jest konieczność zastosowania dodatkowych preparatów.

Pozdrawiam

Witam wszystko po peelingu następuje prawidłowo...proszę tylko nie przyspieszać złuszczania naskórka, aby nie spowodować kolejnych nowych blizn.Aby zabiegi peelingiem TCA były skuteczne, należy wykonać parę zabiegów aby uzyskac dany efekt.