Najskuteczniejszy jednorazowo peeling na przebarwienia

Chciałabym zapytać o najskuteczniejszy jednorazowo peeling na przebarwienia (piegi, ostuda, zmiany posłoneczne) spośród Yellow Peel, Derma Plus, Nomelan caffeico, M.E.L.A. Cosmelan/Dermamelan są niestety za drogie. Słabsze peelingi nie dawały na mojej skórze efektów. Jeśli chodzi o wrażliwość mojej skóry, to dwa razy miałam Caffeico i dobrze go zniosłam.
KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu

Czym są piegi?

Są przyczyną kompleksów, chociaż wiele kobiet traktuje je jako swój największy atut. Piegi - bo o nich mowa mogą być błogosławieństwem lub przekleństwem. A czym tak naprawdę są piegi? Obejrzyj film i dowiedz się tego.

Witam, nie da się jednorazowo pozbyć przebarwień na skórze. W zależności od rodzaju przebarwień (posłoneczne, pozapalne) istnieje szereg zabiegów, które je zredukują i rozjaśnią. Polecam wizytę w gabinetach specjalistycznych, gdzie kosmetolog na miejscu dobierze odpowiednie dla Pani zabiegi. Po za zabiegami równie ważna jest pielęgnacja domowa, czyli stosowanie odpowiednich preparatów np. takich jak Skinoren.

0

Temat jest o tyle trudny, że nie wiemy na jakiej głębokości ma Pani skupienia barwnika. Żeby zadziałać skutecznie to na pewno musi to być peeling średniogłęboki, gdzie będzie się Pani dość znacznie złuszczała. Z wymienionych przez Panią peelingów Yellow Peel może być skuteczny. Z innych warto spróbować Easy TCA lub Perfect Derma Peel albo VIPeel.

0

Dzień dobry,

Przebarwienia to trudny problem i nikt nie będzie w stanie Pani zagwarantować że konkretny jeden zabieg raz na zawsze je usunie. Delikatniejsze zabiegi zazwyczaj wymagają wykonania kilku a decydując się na mocniejszy np Cosmelan trzeba liczyć się z większym jednorazowym wydatkiem. Poza pielęgnacją gabinetową warto też przeanalizować to, co stosujemy w domu. Pierwszym krokiem może być konsultacja z doświadczonym kosmetologiem, który po obejrzeniu skóry dobierze też odpowiednią pielęgnację domową.

Pozdrawiam

Dyplomowana specjalistka kosmetologii. Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na wydziale zamiejscowym w Gdyni.
0

Nalezy skonsultować sie u lekarza medycyny etsetycznej, po konsultacji lekarz dobierze odpowiedni zabieg.Skuteczne sa zabiegi dermamelan i cosmelan.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0

Dzień dobry, jeśli chodzi o przebarwienia to jeśli wówczas są głęboko położone nie da się ich usunąć jednorazowo. Bardzo skuteczne są zabiegi Perfect derma peel, cosmelan/dermamelan, coffeico, Retises CT.
Skoro powyższe zabiegi są dla Pani za drogie proszę w takim razie skupić się na pielęgnacji domowej z zastosowaniem kosmetyków rizjasniajcych.

Pozdrawiam serdecznie

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy