Zabiegi na przebarwienia skóry na twarzy

Witam, w miesiącu X miałam zabieg laserowy na przebarwienia twarzy.Po zabiegu pojawiły mi się na czole pęcherze, w tej chwili buzia się zagoiła ale efektów brak. Proszę o opinię czy w moim przypadku lepszy będzie peeling laserowy czy kwasy?

Witam. Może Pani wykonać serię zabiegów laserem Q-switch. Bardzo skuteczny jest również zabieg cosmelan lub dermamelan. Wystarczy jeden zabieg, ale proszę pamiętać, że przebarwienia maja tendencję do nawrotów.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska