Sposoby na hormonalne przebarwienia na twarzy

Witam....mam przebarwienia na twarzy hormonalne....wynikajace z nadczynnosci tarczycy....hormon jest wyregulowany badam sie co miesiac....podjelam walke z przebarwieniami...poniewaz u mnie wystepuja symetrycznie pod oczami zaraz na zakonczeniu policzkow co postarza mnie bardzo.siegnelam po zabieg laserem frakcyjnym...po pierwszym plamy ladnie rozjasnialy ...dla lepszego efektu po 4 tygodniach powtorzylam zabieg..cos poszlo jednak nie tak bo przebarwienia wrocily...czy ipl pomoze ?

W Pani przypadku najskuteczniejszy byłby Dermamelan To peeling skuteczny w usuwaniu przebarwień opornych na inne preparaty,zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu. Jest bardzo skuteczny w terapii przebarwień hormonalnych, zwłaszcza typu melasma, bardzo wyraźnie rozjaśnia małe i specyficzne plamy takie jak piegi, przebarwienia posłoneczne i pozapalne.Co wazne, może być wykonywany o każdej porze roku i jest odpowiedni dla każdego fototypu i rodzaju skóry.Ponadto reguluje wydzielanie łoju, zwęża pory i stymuluje odnowę kolagenu Powinien być wykonany przez lekarza. W razie pytań służę pomocą

Najskuteczniejszymi metodami na przebarwienia są peelingi medycz, zabieg comelan, dermamelan.Serdecznie zapraszam na konsultację. Klinika mieści się w Katowicach na ul.Zabrskiej 7