Przebarwienia na czole i skroniach u 30-latka

Witam. Mam na imię Artur i mam 30 lat. Od około roku na twarzy a konkretnie czole i skroniach pojawiły mi się przebarwienia. Po konsultacji z dermatologiem zgodziłem się na laserowe usuwanie. Efekt był trochę widoczny przez około 2 tygodnie. Aktualnie pomimo stosowania kremów z filtrem problem się pogłębia. Proszę o poradę.

Dzień dobry, aby zlikwidować przebarwienia można wykonać miedzy innymi zabiegi peelingów chemicznych, mezoterapii mikroigłowej z zastosowaniem preparatu na przebarwienia. Do pielęgnacji domowej kosmetolog powinien zalecieć również produkty, które będą działać rozjaśniająco na przebarwienia.

Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . I będzie mógł wdrożyć odpowiednie leczenie.
Bardzo pomocne są zabiegi dermamelan, cosmelan, peelingi medyczne.