Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 5 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Mity na temat zabiegów estetycznych

Zanim zdecydujemy się na jakiś zabieg estetyczny, warto zapoznać się z mitami, które mogą krążyć na jego temat. Obejrzyj film i dowiedz się, czy znasz te mity.

Witam , peeling można wykonać bezpośrednio przed samym zabiegiem wstrzyknięcia kwasu hialuronowego lub 2-3 dni po zabiegu. Rodzaj i stężenie preparatu dobiera lekarz po obejrzeniu stanu skóry pacjenta.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0

Dzień dobry .
Mówiąc o wszystkich rodzajach skóry zawsze pronuję złuszczanie wykonać przed zabiegiem iniekcji .
Natomiast w przypadku wykonywania peelingu przed zuszczaniem miejsca po iniekcjach muszą być całkowicie wygojone ( ok 10-14 dni).
ALE W PANI PRZYPADKU UWAGA! Myśląc o cerze naczynkowej pamiętajmy że złuszczanie nie jest wskazane w tego rodzaju skórze.Istnieje jeden bezpieczny peeling dla cery naczynkowej i łaczone zabiegi fototerapii dlatego proszę się zastanowić jaki zabieg jest Pani proponowany aby nie pogłębić problemu z naczynkami.
Pozdrawiam

0

Dzień dobry,

Najlepiej zrobić peeling przed wypełnieniem.
Jeśli jednak nie jest to fizycznie możliwe to zabieg złuszczający w zależności od intensywności preparatu można wykonać po ok tygodniu.

Pozdrawiam

Dyplomowana specjalistka kosmetologii. Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na wydziale zamiejscowym w Gdyni.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy