Czy nadal mam stosować Epiduo po peelingu?

Dzień dobry, Jestem po peelingu chemicznym Pain Control 15 dni, 1 x dzień przyjmuje Tetralysal 300. Wcześniej przed peelingiem stosowałam take epiduo oraz acnlek plus tetralysal 2 razy dziennie. Po zabiegu miałam stosować kremy typu cicabio. Jestem na kwarantannie i nie wiem czy mam nadal stosować epiduo po peelingu. Proszę o odpowiedz, za co z góry dziękuję!

Dzień dobry, o zalecenia po zabiegowe najlepiej zapytać osobę wykonująca zabieg, ponieważ to ona zna procedurę zabiegu, który wykonywała, stan pani skóry etc.

Pozdrawiam serdecznie

Justyna Sobczyńska