Czy można stosować Epiduo i olej kokosowy?

Witam Przepisano mi masc Epiduo i zastanawiam się, czy po nałożeniu Epiduo na wypryski mogę posmarowac twarz olejem kokosowym, maścią nagietkową bądz kremem nawilżającym z dodatkiem czegoś TŁUSTEGO ? Czy wskazany jest jedynie krem nawilżający?

Dzień dobry.Prosze odstawić olej i nie stosować go. Okej będzie zatykal pory skory i nasili problem krostkowo grudkowy. Z kremów nawilzajacych polecam Obagi hydrate lub bioderma sensibio.