Operacja rozejścia mięśni brzucha a odchudzanie

* Czy zrzucenie jeszcze kilku kilogramów poprawi efekt operacji? * Czy mąż może i towarzyszyć mi po operacji? * Czy operacja rozejścia mięśni brzucha jest wykonywany w ramach abdominoplastyki czy płaci się dodatkowo? * Czy poddając się operacji plastyki brzucha z obecną wagą (70kg/160cm), po zrzuceniu kolejnych kilogramów ( już po operacji) grożą mi ewentualne powikłania? Czy są przeciwwskazania do zrzucania wagi po operacji?

Dzień dobry,
Widzę, że poszukiwany jest doświadczony w operacjach plastyki brzucha lekarz do wykonania usunięcia nadmiaru skóry na brzuchu, zależy mi na możliwości wiarygodnej oceny dla wyczerpującej informacji.
Proszę o przesłanie prywatnie większego formatu zdjęć brzucha z projekcji przodu i boków, ale najlepiej i najbardziej praktycznie będzie zgłosić się na konsultację do mojego gabinetu, tylko wtedy będę mógł ocenić co należy zrobić jak można Pomóc.
Zapraszam na osobistą konsultację aby móc spokojnie przeprowadzić badanie wysłuchać oczekiwań i omówić szczegóły wraz z ceną operacji.
Wizytę można umówić drogą emaliową: kontakt@drjaworowski.pl
Informacje na stronie www. drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski