Obwisły brzuch po odchudzeniu

witam mam 33lat i mam problem z obwisłym brzuchem warzyłam 200kg schudłam 50kg czy jest możliwość operacji na nfz

pozdrawiam

Marek Paul

Dzień dobry,
Widzę, że poszukiwany jest doświadczony w operacjach plastyki brzucha lekarz do wykonania usunięcia nadmiaru skóry na brzuchu, zależy mi na możliwości wiarygodnej oceny dla wyczerpującej informacji.
Proszę o przesłanie prywatnie większego formatu zdjęć brzucha z projekcji przodu i boków, ale najlepiej i najbardziej praktycznie będzie zgłosić się na konsultację do mojego gabinetu, tylko wtedy będę mógł ocenić co należy zrobić jak można Pomóc.
Zapraszam na osobistą konsultację aby móc spokojnie przeprowadzić badanie wysłuchać oczekiwań i omówić szczegóły wraz z ceną operacji.
Wizytę można umówić drogą emaliową: kontakt@drjaworowski.pl
Informacje na stronie www. drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski