Powtórna operacja powiększenia piersi

Witam Jestem po operacji powiekszenia piersi-implanty okragle Moltiva matrix 315ml.Mimo że chirurg wykonał zabieg b.dobrze i piersi sa ładne to nie jestemzadowolona z wielkości. Piersi sa duzo mniejsze niż sie spodziewałam.Chcialam miec pelne C ,male D a jak dla mnie jest to zwykle B.Chciałabym wykonać druga operacje i wszczepić wkładki ok 400 ml.Po jakim czasie moge poddać sie drugiej operacji jak zmienia sie ryzyko powikłań? Czy zabieg bedzie b. niebezpieczny?ciecie bedzie takze pod piersia?

Dzień dobry,
Widzę, że poszukiwany jest doświadczony w operacjach powiększania piersi lekarz do wykonania powtórnej operacji, zależy mi na możliwości wiarygodnej oceny dla wyczerpującej informacji.
Proszę o przesłanie prywatnie większego formatu zdjęć piersi z projekcji przodu i boków, ale najlepiej i najbardziej praktycznie będzie zgłosić się na konsultację do mojego gabinetu, tylko wtedy będę mógł ocenić co należy zrobić jak można Pomóc.
Zapraszam na osobistą konsultację aby móc spokojnie przeprowadzić badanie wysłuchać oczekiwań i omówić szczegóły wraz z ceną operacji.
Wizytę można umówić drogą emaliową: kontakt@drjaworowski.pl
Informacje na stronie www. drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski