Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 7 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Powtórna operacja powiększenia piersi

Witam Jestem po operacji powiekszenia piersi-implanty okragle Moltiva matrix 315ml.Mimo że chirurg wykonał zabieg b.dobrze i piersi sa ładne to nie jestemzadowolona z wielkości. Piersi sa duzo mniejsze niż sie spodziewałam.Chcialam miec pelne C ,male D a jak dla mnie jest to zwykle B.Chciałabym wykonać druga operacje i wszczepić wkładki ok 400 ml.Po jakim czasie moge poddać sie drugiej operacji jak zmienia sie ryzyko powikłań? Czy zabieg bedzie b. niebezpieczny?ciecie bedzie takze pod piersia?
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Rodzaje implantów piersi

Zdarza się, że kobieta jest tak niezadowolona ze wyglądu swoich piersi, że chce poddać się operacji plastycznej. Jakie są rodzaje implantów piersi? Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Dzień dobry,
Widzę, że poszukiwany jest doświadczony w operacjach powiększania piersi lekarz do wykonania powtórnej operacji, zależy mi na możliwości wiarygodnej oceny dla wyczerpującej informacji.
Proszę o przesłanie prywatnie większego formatu zdjęć piersi z projekcji przodu i boków, ale najlepiej i najbardziej praktycznie będzie zgłosić się na konsultację do mojego gabinetu, tylko wtedy będę mógł ocenić co należy zrobić jak można Pomóc.
Zapraszam na osobistą konsultację aby móc spokojnie przeprowadzić badanie wysłuchać oczekiwań i omówić szczegóły wraz z ceną operacji.
Wizytę można umówić drogą emaliową: kontakt@drjaworowski.pl
Informacje na stronie www. drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy