Zabiegi powiększania piersi

Witam, mam pytanie odnosnie chirurgi plastycznej...Mianowicie chodzi mi o powiekszanie piersi..Jaka jest roznica miedzy metoda Macrolane a Aquafiling ? Oraz jesli ktos zdecycuje sie na Macrolane to mniej wiecej jaka ilosc plynu pozniej mniej wiecej sie uzupelnia ? Dziekuje z góry z odpowiedz ! :) Pozdrawiam

Żadnego Mcraline !!!!!!! ten specyfik nie ma rekomendacji do stosowania go do powiększania piersi proszę uważać to może być mało bezpieczne
Wiele młodych kobiet szuka właściwej podpowiedzi na wybór właściwej metody powiększenia piersi zanim się zdecydują.
Najlepszym rozwiązaniem jest zgłosić się do doświadczonego w operacjach powiększania piersi specjalisty chirurga plastycznego
Można też na początek przesłać prywatnie większego formatu zdjęcia sylwetki w projekcji od przodu i boków, oraz od dołu, ale zdecydowanie najlepiej i najbardziej praktycznie będzie zgłosić się na konsultację do mojego gabinetu, tylko wtedy będę mógł ocenić co należy zrobić jak można Pani Pomóc.
Zapraszam na osobistą konsultację aby móc spokojnie przeprowadzić badanie wysłuchać oczekiwań i omówić szczegóły poznać prawdziwe możliwości i ocenić ich bezpieczeństwo.
Wizytę można umówić drogą emaliową: kontakt@drjaworowski.pl
Informacje na stronie www. drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski