Asymetria twarzy po zabiegu modelowania twarzy

ja mam pytanie czy po zle podanych niciach barb 4d gdy zrobila mi sie asymetria twarzy a podane mialam po jednej na strone moge po 3 miesiacach podac znowu po tej zle podanej

Nici można zawsze dołożyć. Prosze jednak pamiętać,że w tym wypadku nici będą sie wchłaniać nierównomiernie i nie zawsze całkowicie. Dlatego bardzo ważna jest konsultacja przed zabiegiem i ustalenie właściwego zabiegu dla wyrównania asymetrii. Może kwas hialuronowy okaże się lepszym rozwiązaniem.