Jak skorygować asymetrię twarzy?

Witam! Po wypadku rowerowym (miał on miejsce już dawno, w 2006 r.) pozostała mi pamiątka w postaci asymetrii twarzy. Od razu mówię, że nie jest ona jakaś "krzywa" dla innych, ale ja widzę znaczną różnicę na niekorzyść - w lustrze jeszcze jako-tako, za to na zdjęciu... Lewa strona jest poprostu wyżej! Wyżej zmarszczka nosowo-wargowa, wyżej oko... Proszę, powiedzcie, że to się da skorygować....

Dzień dobry proszę odwiedzić lekarza medycyny estetycznej. Można po konsultacji ustalić jakie zabiegi najbardziej pomogą w Pani przypadku. Najczęściej stosuje się zabiegi z botoxem i kwasem hialuronowym aby taką asymetrie skorygować.