Czy mogę stosować kwas hialuronowy przy kuracji Matotreksatem?

Biorę metrotrexat 10 mg 1 raz w tygodniu na reumatyzm ale nie mam reumatodalnego zapalenia stawow ale polialtretyzm od 2 do 4 palcow .Czy w tym wypadku mogę zastsowac kwas hialuronowy lub botox poniewaz mam duze zmarszczki w okolicach nosowo wargowych i zmarszczki palacza ,które wyskoczyly mi po zabiegach powiekszania ust .Inne metody zawiodły poniewaz zmarszczki sa zbyt glebokie

Pani sytuację należy przedyskutować z lekarzem, który będzie u Pani wykonywał zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Przyjmowany lek nie jest bezwzględnym przeciwwskazaniem, jednak należy zachować szczególną ostrożność.