Tworzenie blizn a powiększenie ust kwasem hialuronowym

Interesuję się powiększeniem ust kwasem hialuronowym. Podobno przeciwwskazaniem jest tendencja do bliznowców. Po operacji wyrostka(15 lat temu) została mi szpetna, duża, ciemna blizna, którą lekarz określił jako przerosłą, a nie bliznowiec . Jest ona płaska, nie jest guzowata. Kilka lat temu miałam usuwane znamiona i blizny również się rozeszły.Czy w tym przypadku również jestem zdyskwalifikowana do zabiegu? Dodam że po piercingu, zastrzykach z wit. b12 czy pobieraniu krwi śladów nie mam.

Ostateczną kwalifikację do wykonania zabiegu z zakresu medycyny estetycznej przeprowadza lekarz podczas konsultacji. Fakt, że ma Pani nieładną bliznę po wyrostku, nie jest bezwzględnym przeciwwskazaniem.