Czy można usunąć blizny przy czerniaku?

Witam, 7 lat temu zdiagnozowano u mnie czerniaka. II Clarka bez przerzutów. Od tamtej pory jestem po stała opieka lekarzy dermatologów. Chciałabym skorzystać z zabiegu kosmetycznego dermapen aby zlikwidować pozostałe blizny potrądzikowe. Wiem ze przeciwwskazaniem są nowotwory skory. Z tym ze jak ma się to do mojej sytuacji kiedy na szczęście od 7 lat nie ma nawrotów czy mogę bezpiecznie poddać się zabiegowi ? Oczywiście omijając wszelkie znamiona. Dziękuje za odpowiedz

Sugeruję, aby ewentualne zabiegi były przeprowadzane przez doświadczonego dermatologa, zajmującego się także medycyną estetyczną. Wyleczona choroba nowotworowa nie jest bezwzględnym przeciwwskazaniem do zabiegu z użyciem Dermapena.