Powiększanie ust kwasem hialuronowym, a karmienie piersią

Witam, Interesuje mnie zagadnienie powiększania ust przy pomocy kwasu hialuronowego, a karmienie piersią. Chciałabym powiększyć usta, jednakże "karmię" ponad dwu letnie dziecko piersią. Czytałam że jest to oczywiście przeciwwskazanie do zabiegu. Jednakże ciągle gdzieś To pozostaje moim marzeniem a końca karmienia nie widać. Moje pytanie jest takie : czy w przypadku tak dużego dziecka jest to również przeciwwskaznie?

Tak. Nie znamy wpływu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej na laktację, ponieważ nie ma żadnych badań naukowych w tym zakresie. A skoro nie wiemy i nie jest to zabieg ratujący życie i zdrowie, proszę poczekać do zakończenia laktacji.