Czy dermfiller fine kwas hialuronowy może być stosowany do powiększania ust?

Witam. Czy: dermfiller fine kwas hialuronowy może być stosowany do powiększania ust? Zapłaciłam 580 zl chcialam powiększyć usta panie z kliniki stały nademna jak nad królikiem doświadczalnym we trzy. Od znajomej dowiedziałam sie ze kwas dermfiller fine nie jest do stosowania powiększania ust. Wstrzyknięto mi 0,6 ml minely dwa dni od zabiegu i nie ma śladu juz po tym kwasie. Czy ten kwas stosuje sie do powiększania ust i czy mogą byc po nim powiklania jezeli nie? Proszę o pomoc.

Nie znam tego preparatu, w swojej praktyce stosuję sprawdzone wypełniacze. Z informacji zasięgniętych z internetu wnioskuję, że Dermfiller fine zalecany jest do rewitalizacji/ nawilżenia skóry a nie do wypełnień. Efektu powiększenia ust raczej nie będzie. O powikłaniach trudno mówić i przewidywać. Pozostaje obserwacja przez kilka m-cy( minimum 3 m-ce). Proszę następnym razem sięgać po sprawdzone filery,
Pozdrawiam,
Katarzyna Mudel