Czy stosowanie maści na opryszczkę u osoby po powiększeniu ust, może powodować niebezpieczne powikłania?

Witam. Miałam niewiele powiększane usta 0,6 ml ponieważ głównie chciałam nawilżyć. Wczesniej w aptece kupiłam tab. na opryszczkę oraz maść arnikową. Zdziwiło mnie że pani kosm. w klinice pow. że nie mam jak czytałam masować ust a same Panie mimo że były bardzo mile stały najemną we trzy i czułam się jak królik doświadczalny. Znajoma zdziwiła się że zapłaciłam tylko 580 zl promocja urodzinowa. Dziś okazało się ze to kwas dermfiller fine w opisie nie ma nic o ustach. Czy mogą być powikłania?

Pozdrawiam
Katarzyna Mudel