Stosowanie kwasu hialuronowego w celu powiększenia ust

Chcialam sie doracic co to powiekszenia ust kwasem hilarunowym. Mialam powiekszone usta kolo roku temu jednak nadal na lekkich warstwach sa widoczne i wyczowalne male chrostki. Czy moge poddac sie kolejnemu zabiegowi czy tez lepiej poczekac do calkowitego wchloniecia sie kwasu? Zastanawiam sie czy kolene wstrzykniecie uwydatki chrostki czy tez nie??

Witam, jeśli pozostały małe pozostałości i są widoczne, może być to oznaką, iż kwas podany wcześniej był podany zbyt płytko.

Można skonsultować się u certyfikowanego lekarza i lekarz doradzi czy najpierw usunąć pozostałości czy podać preparat, ale musi najpierw obejrzeć usta.