W jaki sposób poprawić owal twarzy?

Witam jakiś rok temu, może półtora, sporo schudłem - koło 15kg. Mam teraz prawie 18 lat i zmagam się z mało ujędrnioną twarzą. Boli mnie to, gdy patrze w lustro i widze bruzdy nosowo wargowe oraz lekko zwisające poliki. Myślałem, że z czasem skóra sama się ładnie wchłonie, ale nic z tego. Co mogę z tym zrobić? Nie stać mnie na jakieś drogie zabiegi u dermatologów. Słyszałem że różne masaże twarzy mogłyby temu zaradzić, ale nie wiem ile w tym prawdy.

Mam Pan jeszcze bardzo młodą skórę, która zapewne jeszcze sie przebuduje i bedzie lepiej wyglądać. Może Pan próbować ćwiczeń mięśni twarzy. W internecie znajdzie Pan wiele sposobów na trening mięśni twarzy pod nazwą fitness twarzy lub ćwiczenia mięśni twarzy.