Zabieg Sculptra w celu odmłodzenia skóry twarzy

Witam! Jestem po 40 i zauważyłam ,że moja skóra na twarzy się zestarzała ,mam okropne bruzdy nosowo wargowe,ogólnie wszystko na twarzy mi opadło.No i właśnie mam pytanie :jak odmłodzić skutecznie skórę twarzy na dłużej,bo nie mam pojęcia co zrobić.Wyczytałam że podobnie SCULPTRA się trzyma około 2 lat i dłużej,czy taki zabieg jest bezpieczny czy odmładza się cała twarz no i żeby nie były to wyrzucone pieniędzy na wiatr i jaka będzie cena takiego zabiegu ?

Witam najlepiej jest udac się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej, lekarz obejrzy Pani skórę, porozmawiacie i doradzi najskuteczniejsze zabiegi aby osiągnąć dane efekty. Często stosuje się kwas hialuronowy, botox, mezoterapię, nici , sculptra również jest stosowana.

Proponuję konsultację u lekarza medycyny estetycznej. Obecnie istnieje wiele możliwości korekcji, jednak najlepszą metodę można dobrać po obejrzeniu pacjentki i zebraniu szczegółowego wywiadu.