Zabiegi na gładką i jednolitą skórę twarzy

Witam.nadchodzi wiosne i jak wiadomo kazdy chce wygladac pieknie :) nie tylko chodzi o figure ale i o twarz . Moje pytania brzmi zatem co moge zrobic dla skory na twarzy aby byla gladziutka i jednolita ? Codzinnie na noc smaruje sie kremem nivea , nie mam tradziku ale mam czasem krostke jedna ewentualnie siedem he :) co moge zrobic zeby skora byla gladka i jednolita ? Czy sa jakies sprawdzone sposoby ? Prosze o pomoc

Polecam wykonywanie regularnie peelingu i nawilżać skórę, aby cokolwiek więcej móc doradzić należy wybrać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej, podczas której zostanie obejrzana i zbadana skóra. Najczęstszymi zabiegami na wypełnienie zmarszczek są: botox, kwas hialuronowy, mezoterapia.