Zabiegi wygładzające skórę twarzy

Jakie stosowac zabiegi by wygładzić skorę twarzy?

Witam. Przede wszystkim polecam stosowanie różnego rodzaju peelingów i zabiegów oczyszczających na twarz np. za pomocą kwasów owocowych. Należy zadbać również o optymalne nawilżenie skóry twarzy.

Najpierw należy udac się na konsultację, lekarz obejrzy skórę i oceni jakie zabiegi dla niej będą wskazane. Najczęściej na wygładzenie stosuje się: peelingi medyczne, botox i kwas hialuronowy.

Jest pani młodą osoba, więc nie zaczynałabym od inwazyjnych metod. Najlepiej skonsultować się z lekarzem medycyny estetycznej, który oceni rodzaj i stan Pani skóry, dobierze pielęgnację i omówi plan ewentualnych zabiegów. Z pewnością warto będzie pomysleć o złuszczaniu, nawilżaniu i profilaktyce przeciwzmarszczkowej.

Dzień dobry,

Podstawą jest konsultacja ze specjalistą w celu dobrania odpowiedniego zabiegu dla Pani. Z zabiegów wygładzających strukturę skóry polecam: peelingi kwasami, mikrodermabrazję laserową, mezoterapie mikroigłową (Dermapen) oraz zabieg pielęgnacyjny- Geneo.

Pozdrawiam serdecznie.