Czy mogę używać innych kremów?

Witam! Codziennie rano mam używać kremu Rozex, natomiast wieczorem Solantra. Moje pytanie czy mogę używać innych kremów np.nawilzajacych czy przeciwzmarszkowych? Jeśli tak po jakim czasie mogę nałożyć po zaaplikowaniu powyższych kremów. Pozdrawiam!

Dzień dobry, najprawdopodobniej możliwe jest uzupełnienie terapii kremem nawilżającym. Radziłabym nie łączyć z kremami przeciwzmarszczkowymi, które ze względu na obecność substancji aktywnych mogą dodatkowo podrażniać skórę. Tym niemniej kwestię stosowania dodatkowych kosmetyków najlepiej omówić z lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.