Czy po żelu Clindacne można nałożyć krem nawilżający i krem BB?

Witam, stosuje żel CLINDACNE rano, czy pózniej mogę nałozyć krem nawilżający lub z SPF 50, a pózniej krem BB? Czy należy zastosować jakieś odstępy czasowe? Pozdrawiam

Dzień dobry, podczas terapii antytrądzikowej wskazana jest ochrona skóry przed działaniem promieni słonecznych. Po wchłonięciu się żelu, może Pani nałożyć krem. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.