Czy stosując takie maści mam używać jakichś kremów nawilżających?

Dzień dobry. Lekarz przepisał mi dwie maści, Clindacne i Acnelec. Czy przy ich stosowaniu powinnam używać jakieś kremy nawilżające? Jeżeli tak, to kiedy go nakładać? Przed maścią czy na maść? A co z filtrem. Pani doktor nic mi na ten temat nie mówiła. Dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry, w czasie kuracji konieczna jest ochrona przeciwsłoneczna, minimum 30 SPF. Proponuje zastosowane kwasu hialuronowego na dzień i/lub na noc przed nałożeniem maści no. serum hialuronowe z firmy Ava dostępne w drogerii hebe. Po nałożeniu kosmetyku proszę poczekać ok 10-15 minut aż się wchłonie i nałożyć maść. Skóra będzie lepiej nawilżona i mniej podrażniona.

Pozdrawiam serdecznie