Czy po wchłonięciu się żelu mogę nałożyć krem do twarzy?

Od kilku 2 dni stosuję Davercin. Mam 24 lata i trądzik u mnie występuje już głównie w postaci zaskórników otwartych i zamkniętych, krostki pojawiają się notorycznie prawie wyłącznie na brodzie. W ulotce jest podane, że żel należy stosować miejscowo, ale u mnie są bardzo małe obszary skóry gdzie wągry się nie pokazują i dlatego nakładam to na całą twarz (pomijając okolice oczu). Czy dobrze robię? Czy po wchłonięciu się żelu mogę nałożyć krem do twarzy (nawilżająco-matujący)?

Proszę żel nakładać tylko w miejscu, gdzie pojawiają się krosty, po co przesuszać inne partie twarzy? Po wchłonięciu żelu w pozostałych miejscach można nałożyć krem nawilżający.

Polecam również wykonać serię peelingów medycznych.