Wybór kremu do twarzy dla mężczyzn

Witam Państwa Chciałbym zasięgnąć porady dotyczącej kremów do twarzy dla mężczyzn. Poszukuję dobrego sprawdzonego kremu do twarzy którego głównym zadaniem bedzie nawilżenie twarzy oraz korygowanie pierwszych zmarszczek. Mam 31 lat. Moja skóra jest bardzo sucha. Stosowałem wiele kremów o różnych cenach lecz nawilżały niestety tylko na chwilę. Może Pani poleciłaby mi krem lub kremy które z powodzeniem mógłbym korzystać. Pozdrawiam

Witam,

Wybór kosmetyków odpowiednich dla Pana cery i dostępnych na naszym rynku jest ogromny. Jeśli ma Pan skórę wrażliwą i skłonna do podrażnień warto zdecydować się na kosmetyki apteczne np. Avene, La Roche-Posay, Bioderma. Najlepiej przez zakupem poprosić o próbkę w celu przetestowania czy dany kosmetyk nie powoduje reakcji uczuleniowej. Dobry efekt można uzyskać stosując również kosmetyki naturalne, posiadające certyfikaty ekologiczne np. Pat&Rub Krem na Dzień 30+ lub AA Eco. Na pierwsze zmarszczki warto zastosować mezoterapię nieusieciowanym kwasem hialuronowym z antyoksydantami lub osoczem. Zabieg wygładzi pierwsze zmarszczki i zapewni długotrwałe nawilżenie.

Dzień dobry,

Najlepiej spotkać się ze specjalistą, który po obejrzeniu skóry będzie w stanie zaproponować odpowiednią pielęgnację domową jak i gabinetową.
Na początek warto wykonać zabieg złuszczający (peeling chemiczny lub mikrodermabrazja laserowa). Dzięki temu usuniemy martwe komórki naskórka, wygładzimy pierwsze zmarszczki i kosmetyki nakładane na twarz będą lepiej działać.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam