Pomoc w wyborze kosmetyków dla 23-latki

Dzień doby, chciałam zapytać jakie kosmetyki, kremy do twarzy i okolic oczu były by dla mnie najlepsze. Mam 23 lata, pod oczami zmarszczki widoczne, najbardziej gdy jestem wypudrowana. Co do nawilżania? Skończyłam brać Izotek, trądziku nie mam już, ale skóra jest wysuszona, tylko w strefie T zaczynam się błyszczeć. Proszę o radę, z góry dziękuję.

Witam serdecznie,
po terapii retinoidami koniecznie należy zadbać o nawilżenie skóry przy pomocy np. Avene Cleanance HYDRA krem łagodzący lub La Roche Posay Effaclar H Kojący krem nawilżający do skóry tłustej. Na okolicę oczy proponuję delikatny krem nawilżający typu Cerkopil pod oczy i na powieki lub Bioderma Sensibio krem-żel pod oczy. Można również rozważyć nawilżanie skóry od środka, przyjmując doustnie tran w kapsułkach lub konkretny produkt nawilżający jak Belissa Hydro lub Capivit HydroControl, a przede wszystkim pić dużo wody.

Pozdrawiam,
ES

Dzień dobry,

Po takiej kuracji skóra ma prawo być przesuszona, dlatego należy ja teraz odpowiednio pielęgnować. Do twarzy polecam krem nawilżający Obagi Hydrate lub Terpoline a do okolicy oka Terproline conture eyes & lips.
Produkty te działają intensywnie nawilżająco, poprawiają elastyczność i wygładzają.

Pozdrawiam