Czego stosować, by unikać świecenia się twarzy?

Witam ! Jak pielegnowac cere tlusta ? Mam cere tlusta i bardzo mi sie swieci przez caly dzien. Co moge stosowac zeby tego unikac?

Witam serdecznie,
przede wszystkim najważniejszy jest odpowiedni dobór kosmetyków, co na odległość może nie jest najlepszym rozwiązaniem, ale podam kilka propozycji ogólnych: 1. produkt do mycia w postaci żelu lub płynu micelarnego do cery tłustej np. Bioderma Sebium lub La Roche Posay Effaclar, 2. krem na dzień lekki, matujący, np. Bioderma Sebium Mat lub Sebium Mat Tiente (produkt koloryzujący) lub La Roche Posay Effaclar Mat, 3. na noc krem nawilżający, np. La Roche Posay Effaclar H, 4. bibułki matujące do stosowania w ciągu dnia, ewentualnie puder sypki

Pozdrawiam,
ES

Dzień dobry,

Bardzo ważna jest zarówno pielęgnacja domowa jak i gabinetowa. Warto udać się na konsultacje do kosmetologa, który po analizie skóry zaleci odpowiednie jej traktowanie.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam