Sucha skóra trądzikowa a odpowiednie nawilżanie

Co powinnam stosować na bardzo suchą skórę, trądzikową? Buzia mnie aż boli od tego, że jest tak sucha

Proszę wybrać w aptece odpowiedni żel do oczyszcania skóry i krem przywracajacy nawilżenie dla skóry w trakcie kuracji przeciwtrądzikowej. Jest dość duzy wybór wśród róznych firm dermokosmetycznych.

Witam serdecznie,
skóra trądzikowa z problemem suchości wymaga nawilżenia i łagodzenia przy pomocy specjalnych produktów, jak np. Avene Cleanance HYDRA krem łagodzący lub La Roche Posay Effaclar H Kojący krem nawilżający do skóry tłustej.

Pozdrawiam,
ES

Dzień dobry,

Trudno dobrać odpowiednią pielęgnację nie widząc skóry. Warto pamiętać, że pielęgnacja domowa powinna być przedłużeniem tej gabinetowej. Polecam zatem udać się do specjalisty, który po analizie skóry dobierze Pani odpowiednie produkty.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam