Czego używać do skóry i na twarz w młodym wieku, aby zapobiec przedwczesnemu jej starzeniu?

Mam 20 lat. Nigdy nie używałam żadnych kremów. Wiadomo, że powoli zaczynam się starzeć. Zaczęłam używać na twarz olejku arganowego, ponieważ (podobno, nie mam pewności) opóźnia starzenie skóry. Chciałabym dowiedzieć się, czego używać do skóry i na twarz w tak młodym wieku, aby zapobiec przedwczesnemu jej starzeniu. Nie mam żadnej wiedzy na ten temat.

Jeśli ma Pani cerę normalną, nie sprawiającą większych problemów to w tym wieku wystarczy odpowiednie jej odżywienie jako profilaktyka procesu starzenia. Doradzałabym stosowanie zarówno kosmetyków naturalnych np. Pat&Rub Krem do Twarzy AOx z silnymi antyoksydantami jak również AA eco krem przeciwzmarszczkowy, jak również kremy apteczne np. Iwostin z serii Hydratia.