jakiegoś czasu zauważyłam, że pojawiają mi się wgniecenia na twarzy

Dzień dobry Od jakiegoś czasu zauważyłam, że pojawiają mi się wgniecenia na twarzy. Codizennie występują po nocy mogą to być czerwone plamy albo kreski. Jak przyłoże rękę do twarzy, albo czymś się podeprę dzieje się to samo. Po jakimś czasie to znika. Czy powinnam się udać z r=tym do lekarza czy może brakuje mi jakiegoś suplementu w diecie? A może to oznaki starzenia się skóry.

Zachęcam też do zapoznania się z moją strona internetową www.przeciwwaga.pl . Być może znajdzie tam Pani cos dla siebie