Jakich rezultatów mogę się spodziewać po zabiegu Juvederm VOLITE?

Dzień dobry, moje pytanie dotyczy medycyny estetycznej. Myślę ostatnio nad odmładzającym zabiegiem Juvederm VOLITE. Podobno nie jest to typowy wypełniacz ani mezoterapia, a efekty utrzymują się do 9 miesięcy. Pytanie - jakich rezultatów mogę się spodziewać po tym zabiegu?

Dzień dobry preparat do zabiegu dobiera lekarz medycyny estetycznej w zależności jaki chce Pani uzyskać efekt.

Jeśli chodzi o preparat Juvederm jest to preparat z kwasem hialuronowym i można się spodziewać efektu wypełnienia, wygładzenia, nawilżenia skóry w miejscu jego podania.Efekty zabiegów zależą też od ilości podanego preparatu i kondycji skóry.