Jonoforeza z wykorzystaniem maski galwanicznej

Co lepiej wykonać jonoforeze np z wykorzystaniem maski galwanicznej ? Jakie beda efekty ? Czy widoczne odrazu ? Czy moze wystarcza ultradźwięki na ampulkach w celu odżywienia odmłodnienia skory ? :)

Nigdy jeszcze w życiu nie wykonałem zabiegu JONTOFOREZY w celu odżywienia, odmłodzenia skóry. Z założenia jest to zabieg leczniczy a nie kosmetyczny. Użyte roztwory leków są elektrolitami. Bardziej właściwa wydaje się SONOFOREZA, jako relaksujący i korzystny sposób wtłaczania w głąb skóry substancji aktywnych zawartych w kosmetykach.