Czy istnieje procedura medycyny kosmetycznej, która pozwoli mi na wypełnienie tych policzków?

W ostatnim czasie bardzo straciłem na wadze i jak tracę na wadze zawsze zapadają mi się policzki i wyglądam jakbym był chory. Moje pytanie: czy istnieje jakaś procedura medycyny kosmetycznej, która pozwoli mi na wypełnienie tych policzków przez co moja twarz przestanie wyglądać jakbym nie jadł od 10 lat? LOL

Jest wiele metod którymi można poprawić wygląd twarzy- zabiegi poprawiające napięcie i nawilżenie skóry, wypełnienie okolic które utraciły poprzednią objętość, relaksacja zmarszczek mimicznych. Dobór procedur, ich kolejność następuje po konsultacji przez lekarza medycyny estetycznej,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel

Dzień dobry prosze udać się na konsultacje do certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej i po konsultacji na której lekarz obejrzy stan skóry dobierze odpowiednie metody wypełnienia aby uzyskać dany efekt. Pozdrawiam