Sposoby na pozbycie się podbródka

sposoby na pozbycie się podbródka. bardzo proszę o pomoc

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Witam,
jak wiadomo nie mamy wplywu na to, z jakich partii naszego chciala chcielibysmy schudnac, a z jakich nie. Jedno jest pewne, ze podrobek zmniejsza sie razem z nasza masa ciala, ale nie u wszystkich, nieraz jest to po prostu taka nasza..uroda:) i nalezy sie z tym pogodzic. Istnieja cwiczenia, ktore w latwy sposob moga pomoc w ladnym wygladzie podbrodka i szyi. Tutaj bardzo wazne jest, aby dbac o wyprostowana postawe ciala, tzw. Dluga szyje.
Istnieja rowniez cwiczenia wzmacniajace z pileczka, wiele filmiow mozna znalezc w internecie. Pozdrawia

Witam serdecznie

Zapraszam na konsultację do naszej kliniki w Warszawie lub Wrocławiu. Myślę, że możemy znaleźć skuteczne rozwiązanie problemu. Najpierw trzeba rozpoznać, czy problem jest spowodowany nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry, czy jednym i drugim. Od tego zależy dalsze postępowanie i możliwość korekty problemu. Można również przesłać zdjęcia celem wstępnej oceny na nasz adres info@arsestetica.pl Pozdrawiam