Jaki ten kwas ma tak naprawdę wpływ na oczy?

Kwas hialuronowy w dolinę łez (np. Redensity II) - czy to ma wpływ na same oczy, jakość wzroku? Czasami, jak nałożę pod oczy nieodpowiedni krem, mam czerwone oczy, pogorszoną jakość widzenie (jak za mgłą). Tylko krem można zmyć i po kłopocie, a kwasu wstrzykniętego pod skórę już nie. Jaki ten kwas ma tak naprawdę wpływ na oczy? Oczywiście pytanie dotyczy prawidłowo wykonanego zabiegu, u certyfikowanego specjalisty, z użyciem sprawdzonych preparatów (np. Redensity II)

Dzień dobry, odpowiednio podany preparat nie powinien powodować takich zmian. Jeśli ma Pani jakie kolwiek wątpliwości proszę skonsultować się z lekarzem.

Pozdrawiam