Preparat Ellanse przy widocznej dolinie łez

Witam Mam bardzo widoczną dolinę łez. Czytałam wiele o preparatach w tym również o ellanse. Jeden z lekarzy polecił mi właśnie ten preparat pod oczy, na dolinę łez. Mam jednak małe wątpliwości ponieważ z informacji jakie wyczytałam w internecie, tego preparatu nie powinno się używać w okolicach oczu. Jak to jest z tym Ellanse? Czy lekarz który mi go polecił miał rację, czy lepiej nie ryzykować zabiegu z ellanse na dolinę łez?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza dermatologa lub medycyny estetycznej. po badaniu będzie można zalecić dalsze postępowanie