Jaki preparat będzie najlepszy na dolinę łez?

Mam bardzo głęboko zarysowaną dolinę łez, w tym miejscu skóra jest bardzo cienka (widoczne są żyłki).Jaki preparat i zabieg będzie najlepszy, aby dał poprawę wyglądu twarzy oraz długo się utrzymał

Dzień dobry, niestety nie zawsze wypełnienie doliny łez jest najlepszym rozwiązaniem na poprawę wyglądu twarzy. Jeżeli skóra jest zbyt cienka, podany preparat może przez nią prześwitywać a nawet doprowadzać do pojawienia się zastojów limfatycznych tej okolicy. Pierwszym etapem powinna być konsultacja, podczas której zostanie zaproponowane postępowanie najodpowiedniejsze dla Pani problemu. Warto rozważyć zagęszczenie problematycznej okolicy skóry poprzez lasery frakcyjne oraz mezoterapię mikroigłową Dermapen. W razie ewentualnych pytań, proszę o kontakt. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.