Woreczek po wypełnionej dolinie łez

Witam 3,5 tygodnia temu miałam wypełniana dolinę łez . Pod jednym okiem zrobił się woreczek. Za 3 dni będzie 4 tygodnie od zabiegu. Jak zlikwidować ten woreczek? Czy ten kwas sam się rozpuści i woreczek zniknie po jakimś czasie? Czy lepiej rozpuści c kwas w gabinecie??

Nie pisze Pani, niestety, gdzie dokładnie jest ten "woreczek" ani nie mam zdjęcia, więc trudno jest odpowiedzieć na to pytanie. Trzeba zbadać czy jest to obrzęk, czy może zrobił się utrudniony odpływ chłonki czy tez jest to materiał,którym Pani miała wypełnianą dolinę łez. Minęło już na tyle dużo czasu, że powinna Pani się udac do gabinetu, w którym robiła Pani ten zabieg i poprosić o poradę/korektę. Lekarz wykonujący zapewne znajdzie właściwe rozwiązanie w zależności od diagnozy.