Wypełnienie doliny łez - co zostało wykonane źle?

witam, wypelnialam doline lez preparatem juvederm voluma ,preparat przemiscil się tworząc worek pod okiem, jest 3 tydzień po zabiegu worek niż zniknął po zastosowaniu Hifu ,teraz zotal ostrzykany preparatem do zlikwidowania kwasu, ile trzeba czekać? Ponoć od razu powinien się kwas rozpuścić,obawiam się ze to nie nastąpi zabieg został wykonany przez Dr dermatologa? Co zostało wykonane zle? i jakie są obowiążki lekarza ,bo raczej nie bardzo zależy mu na komforcie pacjenta..

Droga Pani, przemieszczenie kwasu może się zdarzyć po każdym zabiegu, najbardziej doświadczonym spośród nas. Dolina łez jest bardzo trudnym obszarem. Postępowanie w postaci rozpuszczenia preparatu jest jak najbardziej prawidłowe, opuchlizna po nim może utrzymywać się kilka dni.