Możliwość korekcji asymetrycznej twarzy

Asymetria twarzy Witam, mam następujący problem - wiem, że niewiele jest twarzy idealnie symetrycznych, ale w przypadku nadmiernej asymetrii, czy jest jakaś możliwość zniwelowania, korekcji? Dodam tylko, że to wygląda w następujący sposób: Prawy policzek wygląda na większy i niżej osunięty, a nos jest nieco "przechylony". Dziękuję za pomoc, pozdrawiam.

Oczywiście, z reguły, jest taka możliwość. Są różne sposoby i różne metody ale wszystko zależy od obrazu klinicznego. Proponuję udać się do dobrego gabinetu medycyny estetycznej na konsultację. Będzie mogła Pani zadać osobiście wszystkie pytania. Bez zobaczenia Pani twarzy, niestety, niezmiernie trudno jest udzielić jakiejś sensownej porady.

Witam jak najbardziej jest taka możliwość, najlepiej jest udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej i na konsultacji lekarz po obejrzeniu stanu skóry dobierze odpowiednie zabiegi.