Korekcja asymetrii twarzy

Witam , moja 17 letnia córka ma asymetrie twarzy . Policzek z prawej strony jest bardziej wyciągnięty niż z lewej . Dodam że strasznie to wygląda .Chciałabym zapytać do kogo w pierwszej kolejnośći powinniśmy się z tym zgłosić ? ( Dodam że córka ma ubytki w zębach) .

Najlepiej zacząć od wizyty u dobrego stomatologa/ortodonty, który wskaże co najpierw trzeba zrobić i jaka jest przyczyna takiego stanu. Dobrze jest znaleźć gabinet takiego stomatologa, który też zajmuje się medycyną estetyczną.

Z tego co Pani pisze, wynika,że nalezy zacząć od głównej przyczyny czyli korekty stanu uzębienia. Dopiero jeśli to nie przyniesie 100% efektu należy zasięgnąć porady lekarza medycyny estetycznej i zastanowić się nad wypelnieniem problematycznej okolicy - kwas hialuronowyl, lipofiling, hydroksyapatyt, możliwości jest wiele.