Zapadnięcie policzków pod kością policzkową

Witam. Proszę o pomoc w sprawie zapadniętych policzków pod kością policzkową i podciągniętą twarzą. zadaję pytanie, jako osoba mająca 21 lat rodzaju męskiego, ale bardzo potrzebuje tej porady, bo nie wiem jak sobie z tym radzić a bardzo mnie to irytuje, wygląda to tak, jakbym wogule nie miał policzków. chce to zmienić a nie mam pomysłów. Nawet w sposoby domowych wywarów, biorę pod uwage lub rużnych kremów i liftingów. bardzo proszę o jak najszybszą poradę i pomoc. z góry dziękuje.

Konieczna wizyta w gabinecie medycyny estetycznej - na podstawie samego Pana opisu nie można nic konkretnego zaproponować, a metod na wypełnienie policzków jest kilka :)

Dzień dobry,

Proszę przesłać dobrej jakości zdjęć na adres alaskowska@arsestetica.pl.
Postaram się Panu pomóc.

Pozdrawiam