Asymetria twarzy u młodej osoby

Mam asymetrię twarzy. Gdy patrzę pod kątem widać, że jeden policzek jest delikatnie wklęsły. Pod palcami także czuć że coś jest "inne". Różnicę czuć gdzieś po środku górnej szczęki ze strony lewego policzka. Za niedługo mam mieć wizytę u ortodonty i dentysta powiedział, że najprawdopodobniej trzeba będzie poszerzyć szczękę. Powinienem wspomnieć o tym ortodoncie czy raczej nie ma takiej potrzeby? Czy jest możliwość, że asymetria się powiększy i jak by wyglądało leczenie jeżeli była by taka opcja.

Witam!
Ortodonta z pewnością zauważy pański problem! Na pewno zrobi rtg, modele diagnostyczne i odpowiednie pomiary obu szczęk,z czego będzie mógł stwierdzić,która z nich jest powodem asymetrii. Jest Pan młody,więc leczenie powinno być skuteczne,choć jak to w tych wypadkach bywa,dosyć długie... Pozdrawiam.

Polecam również skonsultować się u certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej, mamy zabiegi na asymetrię twarzy również, po wizytach u ortodonty i leczeniu dentystycznym można również te zabiegi zastosować.