Asymetria twarzy u dziecka a odpowiednie działania

Witam , moja córka ma symetrię twarzy . Policzek z jednej strony jest bardziej wyciągnięty niż z drugiej . Przez to twarz jest krzywa i dłuższa . Do kogo w pierwszej kolejności powinniśmy się zgłosić ? Czy są na to jakieś sposoby ?

Aleksander Ropielewski

Asymetria jest normalną sytuacją. Jeżeli jest ona jednak znacznie nasilona proszę zgłosić się do pediatry, który pomoże ocenić przyczynę i możliwość leczenia dysmorfii.