Asymetria twarzy i nierówny zgryz

Witam. Mam 22 lat. Mam problem z asymertią twarzy, zdaje sobie sprawę że każdy ma jakąś asymetrię, ale moja jest dość wyraźna. Strona lewa: oko, skrzydełko nosa (przegroda jest mniej drożna) koncik ust oraz zęby są zdecydowanie nizej nic po drugiej stronie. Zgryz nie jest prawidłowy mimo że zęby są proste to szczęka nie zachowuje poziomu. Zastanawiam się czy to wina zgryzu czy przyczyna może być gdzie indziej? Do kogo w pierwszej kolejności się zgłosić?

W takich przypadkach konieczne jest leczenie chirodontyczne - korekta wady postawy, osteopaty cena korekta asymetryczna czaszkowej i ortodontyczne leczenie wady zgryzu. Często konieczne jest również leczenie towarzyszących zaburzeń metabolicznych - zmiana diety i suplementacja. Pozdrawiam